עדכוני משרות ב WhatsApp!

קוד אתי

פלטפורמת “דייג המשרות” מתמחה פרסום משרות מפולחות עם טרגוט מיוחד בשלל ערוצי הסושיאל, הכולל בוט ווטאספ מתקדם המוביל בארץ.

החזון המניע את החברה מיום הקמתה הוא להוביל את התחום  התעסוקה, מתוך כמה עקרונות וערכי יסוד. 

  • כבוד האדם במרכז

החברה דוגלת בערכים של כבוד ושוויון ללא הבדל ופועלת מתוך אמונה והכרה בחשיבות ההון אנושי ושמה את טובתו ורווחתו של העובד במרכז. 

  • שקיפות 

החברה דוגלת בשקיפות מלאה הן בכל הקשור למידע, לתהליך הפרסום ופועלת ללא הרף על מנת לוודא שתהליך הפרסום מתנהל במקצועיות ללא פשרות ובשקיפות הדדית לאורך כל הדרך.

  • שירותיות 

החברה רואה בשירות לקוחות מצוין ערך עליון ושואפת כל העת להעניק שירות איכותי ברמה גבוהה, הן ללקוחות והן למחפשי העבודה. שירות אדיב, אישי ונעים ללא פשרות

  • חדשנות

החברה מאמינה בצורך לצעוד עם הזמן והיא מובילה את החדשנות בתחום הגיוס וההשמה באמצעות מגוון רחב של כלים טכנולוגיים קיימים ובהתהוות.

  • תחושת השליחות

מייסדי החברה, מנהליה וצוות העובדים כולם פועלים מתוך תחושת שליחות, במטרה לסייע למגוון רחב של קהלים במציאת העבודה האידיאלית עבורם, תוך מתן כלים ותמיכה למגזרים רבים.

  • תרומה לקהילה 

בחברתנו מאמינים בכוחה של קהילה ובצורך לשים את הקהילה במרכז, אנחנו מאמינים שחיבור בין אוכלוסיות שונות, מקהילות מגוונות אל תוך למעגל עבודה יעניק תרומה משמעותית למשק , תוך יצירת גיוון וקידום עולם התעסוקה כולו. מתוך כך, החליטו בהנהלה לתרום מהידע והניסיון ולקיים סדנאות הכנה לראיונות עבודה וכן הדרכות בנושא זכויות סוציאליות למחפשי עבודה.

שמחים להכיר! האתר בהרצה מוזמנים לכתוב לנו פידבקים ושאלות.

במסגרת השימוש באתר אנחנו משתמשים בעוגיות לצורך ייעול חווית הגלישה ופעילויות שיווקיות במפורט בתקנון הפרטיות כאן